wedm

ŘEZÁNÍ A DĚROVÁNÍ

V naší provozovně v Novém Městě nad Metují řežeme a děrujeme na vlastních strojích. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc nejen kvalitou odvedené práce, ale i domluveným termínem. Výsledkem našeho úsilí je fakt, že se k nám zákazníci opakovaně vrací. Je to pro náš tým hnací motor pro další práci a úsilí ve zdokonalování se...

1

Programování

Umíme si vše sami naprogramovat. Stačí nám dodat model, nebo i jenom papírový výkres, a my si jej sami zpracujeme pro naši další přípravu a výrobu.

2

Drátové řezání

Máme drátové řezačky značky AccuteX. Umíme řezat drátem 0,150 mm pro malé tvary, a také samozřejmě drátem 0,250 mm pro klasiku. Pro vyšší kusy navlékáme drát 0,300 mm pro dosažení efektivnější práce (kratší čas řezání a tím i levnější služba).

3

Děrování

Přípravu pro řezání realizujeme na startovačkách děr. Máme jak jednoduchou startovačku, tak i precizní CNC stroj. Naděrujeme otvory dle přání elektrodami průměru 0,3 mm až 3,0 mm. Také běžně odjiskřujeme zalomené závitníky, vrtáky či šrouby.

wedm

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Malá galerie obrázků, co jsme řezali a stihli to i vyfotit :-)
MINIATURA DRÁTEM 0,250 mmPŘESNÝ DÍLEC DRÁTEM 0,150 mmUKÁZKY ŘEZÁNÍ POD ÚKOSEMOdjiskřování zalomených šroubů a závitníkůDĚROVÁNÍ FORMY PRO ŘEZÁNÍ VYHAZOVAČŮODŘEZÁNÍ DÍLCE OD ZÁKLADNYPRAVÝ METEORIT: ŘEZÁNÍ PRO DALŠÍ VÝZKUMHLINÍKOVÉ DESKYZLATÍČKA: POUZDRA HODINEKVZORKY VYSOKÉ 350 mmBRONZOVÉ PLANŽETY DRÁTEM 0,150 mmMOSAZNÝ DÍLEC DO TACHOMETRUPERODRÁŽKA DO VELKÉHO MÍCHADLAČÁST TURBÍNY: ŘEZÁNÍ DUTIN PRO LOPATKY